July 25, 2021, 9:06 pm

#let's take care of each other Translated Mit is mondhatnánk, Zoli!? Köszönjük, hogy közel 10 évig a kollégánk voltál, sok sikert kívánunk a Magyar Közút Nonprofit Zrt. -nél! What can we say, Zoli!? Thank you for being our colleague for almost 10 years, we wish you good luck at @[166936756776925:274:Magyar Közút Nonprofit Zrt. ]! Translated Figyelem! Megtévesztő hasonlóság! Társaságunk felé több megkeresés is érkezett az utóbbi napokban, hogy a Cégcsoportunkhoz tartozik-e a Partner Duna-Aszfalt Kft. (székhely: 1027 Budapest, Bem József utca 9. fszt. ) nevű gazdasági társaság, mivel a megtévesztően hasonlatos cégnév ill. a felhasznált arculati elemek alapján a céget Társaságunkkal azonosítják. Kijelentjük, hogy a Társaságunknak, ill. a Cégcsoportjának nem is volt és jelenleg sincs semmilyen köze a nevezett céghe... z, teljességgel elhatárolódunk tőle és az általa kifejtett mindennemű tevékenységtől. A körülmények részletes megvizsgálását követően haladéktalanul megtesszük a szükséges jogi lépéseket az eset kapcsán.

Duna aszfalt kft békéscsaba plaza

Elkészült a felújítás a Botond u. és a Tölgyfa utcai részen. Három darab körforgalom épült, egy a Tölgyfa u. - Tiborc u. csatlakozásnál, második a Temesvári út - Botond u. - Bulcsú u. kereszteződésében, a harmadik pedig a 44. sz. út elkerülő út - Bulcsú u. kereszteződésében. tovább »

Az Előre korai vezető góljára ugyan még válaszolt a Tiszakécske, de a folytatásban már nem tudta tartani a lépést. A csabaiaknál Lukács Raymond mesterhármasa mellett Mészáros Márk, Nikola Pantovic és Hursán György is gólt szerzett, a vége pedig egy kiütéses, 6-1-es siker lett. A második összecsapásra mindkét vezetőedző teljesen más összeállítást álmodott meg, főként az egyenlő mérkőzésterhelés jegyében, így a házigazdánál is több fiatal kapott lehetőséget a bizonyításra. A Tiszakécske ezt a meccset már jobban kezdte, a félidőben 2-1-re vezetett, sőt, Farkas Norbert második góljával már 3-1-es előnyben volt az 50. percben. A Békéscsaba azonban nem adta fel és a sérüléséből visszatérő Faragó Tomás duplájával előbb egyenlített, majd Bán Benedek a 88. percben kialakította a 4-3-as végeredményt. Fotók Csatlakozzon YouTube csatornánkhoz:

Amellett sem tudok szó nélkül elmenni, hogy fordulhat elő egy NB II-es mérkőzésen, hogy a vendég csapat kispadját leköpködik, szotyival dobálják, folyamatosan inzultálják és amikor szólunk, akkor a rendező csak mosolyog a dolgon?! Ez rendezési hiányosság és sportszerűtlen magatartás. A szurkolóinknak viszont köszönöm, hogy elkísérték a csapatot és megfelelő hangulatot teremtettek a mérkőzésen. Sajnálom, hogy nem tudtuk őket győzelemmel megörvendeztetni, de bízom benne, hogy nem szegtük kedvüket és továbbra is a csapat mellett állnak majd. Csatlakozzon YouTube csatornánkhoz: YouTube Élő tudósítás Információk Jegyzőkönyv

Felkészülési mérkőzés 2. 4-3 (1-2) Időpont: 2020. (szombat) 13:00 óra Játékvezető: Takács Tamás Asszisztensek: Buzás Balázs, Belicza Bence Békéscsaba: Czinanó Antal Áron, Pilán Márkó, Polényi Gábor, Babinyecz Balázs, Zahorán Balázs, Faragó Tomás, Váradi Ádám, Lustyik Levente, Barna Béla, Gréczi Márton Péter, Burai Erik. Cserék: Lászik Milán, Kmetykó Márk, Bán Benedek, Kasik Ákos, Tóth Dániel, Bukor Zoltán, Mácsai László. Tiszakécske: Varga Ádám, Erdélyi Botond, Temesvári Attila, Ludánszki Bence, Sváb Dániel, Gréczi Gábor János, Tölgyesi Viktor, Horváth Adrián, Farkas Norbert, Máté János, Zádori Krisztián. Cserék: Pácsa Zoltán Dávid. Gólszerzők: Farkas Norbert (4. és 50. perc), Barna Béla (8. perc), Máté János (37. perc), Faragó Tomás (55. és 61. perc), Bán Benedek (88. perc). A Lilák szombaton már hazai körülmények között, a 4-es Honvéd utcai műfüves pályán rúgták a labdát, az ellenfél a szintén másodosztályú, 16. helyen telelő Duna Aszfalt volt, ráadásul egy "dupla derbi" formájában. A hazaiak összeállítása az első mérkőzésen hasonlított inkább a bajnokikon látott felálláshoz.

Hozzá kell szoknunk nekünk is ahhoz, hogy ilyen mérkőzés is van, amikor a jó értelemben vett agresszivitásra és keménységre is szükség van ahhoz, hogy eredményesek tudjunk lenni. Szurkolóink szenzációsan segítették a csapatot, de minden tiszteletem a csabai drukkereké is, akik szintén kitettek magukért és elkísérték mai vendégeinket. Úgy gondolom, hogy az lenne jó, ha minél több ilyen összecsapás lenne a bajnokságban, ahol van indulat, sebesség, ahol sáros lesz a nadrág – úgyhogy gratulálok Boér Gábornak, hiszen nem érdemtelenül áll csapatával a dobogón. A saját csapatom előtt pedig megemelem a kalapom, hiszen kényszerű cserénk is volt és egyáltalán nem voltunk könnyű helyzetben. Úgyhogy nagy az öröm most nálunk, de csak holnap reggelig, mert készülnünk kell a Nyíregyháza elleni összecsapásra. Boér Gábor: – A mérkőzés végkimenetelével kapcsolatban természetesen minden felelősséget vállalok. Úgy érzem, hogy ezt a meccset időben le kellett volna zárnunk. Mindkét játékrészben megvoltak a lehetőségeink, kimondottan nagy ziccerek is kimaradtak, sajnos nem tudtuk rárúgni a másodikat.

A behi 2017. január 18. 13:45 | 2016. november 16. 2016. július 4. 67 utca újul meg Békéscsabán Átadták az útfelújítások munkaterületeit. Átadt Összesen 8 cikk, 1 / 1 oldal

Check in: Németh Bernadett Translated A híd első eleme 20 méter hosszú és 80 tonnát nyom – nézzétek meg Ti is a hatalmas hídelemet: The first element of the bridge weighs 20 meters long and 80 tons - check out my huge bridge: Translated Nem állunk meg: újabb projektünk keretében a Mezőhegyes és az M43-as autópálya közötti utat újítjuk meg teljeskörűen! We will not stop: as part of our new project, we will fully renew the road between Mezőhegyes and the M43 highway! Translated A munkálatok terv szerint haladnak, így június elején a közlekedők már használhatják az M44-es békéscsabai végpontjában épülő turbó körforgalmú csomópontot. The works are going according to plan, so at the beginning of June, drivers can already use the turbo circular node built at the end of M44 Béscsaba. Translated Az Európában egyedülálló beruházás várhatóan 2021 végére készül el teljesen! Unique investment in Europe is expected to be completed by the end of 2021! Translated Ütemterv szerint halad a híd korszerűsítése: zajlik az új, budai hídfő cölöpalapozásának készítése, miközben a híd acélszerkezetének gyártása és előszerelése is folyamatos.